!!! UPOZORNENIE !!!

Žiadame všetkých hráčov a tímy, ktoré majú disciplinárne konanie aby si svoje povinnosti pozreli v sekcii Disciplinárka

1. liga - 13. kolo - 9.4.2022

Turek si urobil zo súpera trhací kalendár

V úvodnom dueli 13. kola na seba narazili už dva tradičné tímy KNL miniligy. Bar Linda hrala v prvom polčase s ASGuard-Bodva Sport Club pomerne vyrovnanú partiu. V druhej časti však slovenský reprezentant v malom futbale a futsale Vojtech Turek (ASGuard) skóroval štyri krát. Domáci v druhom polčase korigovali stav dvoma gólmi.

Bar Linda - ASGuard-Bodva Sport Club     2:10 (0:2)

Góly: J. Ruda, D. Rohal -- V. Turek 5x, D. Novotný, M. Gere, R. Moroziuk 2x, R. Behúň

Pred prvým zápasom 13. kola bola na programe ešte dohrávka z minulého týždňa. V zápase proti sebe nastúpil tím VIBE FC - Bar Linda. Druhý menovaný tím si hravo poradil so svojim súperom. Hviezdou zápasu bol Vladimír Chovaník, ktorý skóroval hetrik.

VIBE FC - Bar Linda     2:5 (0:3)

Góly: J. Kakalejčík, P. Haluščák -- V. Chovaník 3x, J. Ruda, J. Kačmárik

Gólovy koncert Feyenoordu

Futbalisti Feyenoordu zvíťazili nad Hofexom v sobotnom stretnutí 13. kola najvyššej súťaže KNL miniligy vysoko 13:2. Už po polčase ukazovala svetelná tabuľa 6:1 a o všetkom bolo rozhodnuté. Feyenoord sa v tabuľke vyrovnal TL Servis, s ktorým ma lepšie skóre.

Feyenoord - Hofex     13:2 (6:1)

Góly: V. Fiala 2x, G. Gluchman 2x, J. Havrila 4x, N. Gluchman, R. Kollár 3x, Š. Mihalík -- M. Ličák, D. Fábry ŽK: T. Pakos

ZLATO lux-Bacon s dôležitou a prvou výhrou v tomto roku

V zápase kde išlo o veľa hrali proti sebe TL Servis - ZLATO lux-Bacon. Hráči Zlatoluxu nastupovali na zápas s vedomím, že v tomto roku naplno ešte nebodovali. V prvom polčase sme videli vyrovnaný futbal. Hostia prehrávali už v 5. minúte po góle Martina Hromjaka. 5 minút pred koncom prvého polčasu vyrovnal na 1:1 Miťo Stankovič. Ten istý hráč pridal v druhom polčase ďalšie štyri zásahy a tým zabezpečil svojmu mužstvu dôležité body.

TL Servis - ZLATO lux-Bacon     1:4 (1:1)

Góly: M. Hromják -- M. Stankovič 4x

Výhru ratovali v samom závere

Zápas tabuľkovo susediacich tímov nám priniesol nádhernú futbalovú podívanú. Na ťažko hrateľnom mokrom teréne sa po obednej prestávke predstavili Minibuseuropa - SK Geo. Už v prvej minúte sme boli svedkami zaváhania obrany domáceho tímu. Minibusu sa nakoniec podarilo vyhrať polčas 3:2. Po zmene strán oba tímy nepremenili mnoho tutoviek. Ešte dve minúty pred koncom stretnutia bol stav vyrovnaný 5:5. V samom závere rozhodol o výhre SK Geo presnou strelou k pravej žrdi Matej Giertl.

Minibuseuropa - SK Geo     5:6 (3:2)

Góly: Ľ. Pap, T. Kandráč, P. Dzurík, M. Majny, E. Šubovič 2x -- Z. Magyar, L. Labič, M. Giertl 2x, M. Gido, J. Jackanič ŽK: M. Giertl

Vakatanka - Chievo     9:3 (5:0)

Góly: A. Kuľha 3x, L. Kolcun 4x, P. Terpaj, S. Pilipčuk -- Z. Buček, K. Cirner, I. Volčko

Tabuľka 1. ligy po 13. kole

Prehľadný sumár zápasov 13. kola 1. ligy

2. liga - 13. kolo - 9.4.2022

Nový Janko s prvou výhrou v tomto roku, IZO 4 suverénne aj naďalej

V prvom zápase 2. ligy hral Minibus B proti tímu U Nového Janka. Stav 3:2 platil po prvej 25-minútovke. O výsledku zápasu sa rozhodovalo až v samom závere. Patrik Hegeduš dokázal otočiť stav a v 43. a 44. minúte rozhodol o výhre Nového Janka.

Minibuseuropa B - U Nového Janka     4:5 (3:2)

Góly: G. Viszlay 2x, R. Graban, J. Smorada -- P. Hegeduš, P. Szabó, D. Ondrej ŽK: P. Hegeduš

Líder 2. ligy IZO 4 potvrdil svoju suverenitu a v 13. zápase pohodlne zvíťazil nad tretím Legends. Už v prvom polčase sa hetrikom presadil Peter Horizral. V 38. minúte pridal korektívny gól Mikuláš Riapoš. Legends sa po prehre prepadli na 4. miesto v tabuľke.

Legends - IZO 4     1:7 (0:4)

Góly: M. Riapoš -- Marcel Marinčák, P Horizral 3x, E. Micovčák 2x, Marek Marinčák ŽK: M. Riapoš

Druhému Getfitbro sa podarilo v 13. kole zvíťaziť nad Antisom. Hráči Antisu hrali v prvom polčase vyrovnaný futbal. V prvom polčase strelil gól za Antis Tomáš Štulajter a za "getfitťákov" Martin Guľa. Domácim ale došli sily a v druhej polovici inkasovali až štyri krát. "Getfitťáci" zbierajú dôležité body a vyzerá to tak, že majú jediný reálnu šancu súperiť s dlhoročným vládcom 2. ligy - IZO 4.

Antis - Getfitbro Futsal Team     2:5 (1:1)

Góly: Š. Ridila, T. Štulajter -- Ľ. Sarvaš 2x, M. Mackanič, R. Roháč, M. Guľa

Hráči "béčka Vajbu" po výhre nad FC Dolar Boyz a zaváhaniu Legends poskočili na priebežnú 3. priečku v tabuľke. V zápase s FC Dolar Boyz vyhrali rozdielom triedy. V ďalšom kole ich čaká kvalitný súper z druhého miesta a to Getfitbro Futsal Team.

VIBE FC B - FC Dolar Boyz     5:0 (4:0)

Góly:  P. Haluščák 2x, K. Bobák, R. Terescik, P. Timko

Zlatolux B zopakoval remízu spred minulého týždňa 3:3. Zápas bol vysoko vyrovnaný a o prvom bode Comy v tomto kalendárnom roku rozhodol Lukáš Seman v poslednej minúte zápasu.

KPH TEAM Zlatolux B - Coma     3:3 (1:1)

Góly: D. Mika, R. Juhas, T. Bernát -- L. Seman, F. Šamaj, M. Seman

Borec Team - McDonalds     0:5 (Kontumácia)