Vízia, cieľ, realizácia | Spoveď riaditeľa KNL Michala Kovačeviča

V tomto článku Vám prinesieme spoveď riaditeľa Košickej novej ligy malého futbalu a predsedu o.z. Malý futbal Košice - Michala Kovačeviča. V rozhovore nám prezradil ako celá myšlienka vznikla, aké sú jeho vízie, aké služby KNL ponúka, aká je výška štartovného a omnoho viac.

Čo je to malý futbal?

Hrá sa po celom svete. Jeho počiatky sú však mnohým menej známe. V tomto článku vám priblížime genézu malého futbalu, jeho korene a mnohé iné zaujímavosti z domova a zo sveta.

Registrácie do amatérskej ligy malého futbalu - JAR 5+1 2024 spustené !

Sme späť ! Košická nová liga malého futbalu 5+1 pokračuje od Marca druhou sezónou amatérskej súťaže v malom futbale. Po úspšenej prvej sezóne pokračujeme v poskytovaní maximálneho herného zážitku pre všetkých. Bez ohľadu na výkonnosť, vek či profesiu. Pridajte sa k nám ! Viac informácii o súťaži si môžete prečítať v článku.

REVIEW | Premiérovým víťazom nultej sezóny ligy 5+1 sa stala Vakatanka

Nezabudnuteľná atmosféra, strhujúce zápasy a prvotriedny malý futbal. To všetko bolo súčasťou posledného hracieho dňa Košickej novej ligy malého futbalu 5+1. Pilotná sezóna malého futbalu s formátom 5+1 v Košiciach priniesla nespočet krásnych futbalových momentov a my ďakujeme každému, kto bol jej súčasťou. Poďme sa spolu pozrieť na zápasy o pódiové umiestnenia.

Preview | Posledný tanec štyroch futbalových obrov už túto stredu

Je to tu. Posledné stretnutia vôbec prvého ročníka malého futbalu s formátom 5+1 v Košiciach búchajú na dvere. Štvorica najlepších, najhúževnatejších a najviac odhodlaných tímov sa proti sebe postaví v bitke o pódiové umiestnenia. K posledným zápasom sa vyjadrili aj manažéri jednotlivých tímov. Poďme sa na to pozrieť.

Tabuľka

Košice 5+1 (KOŠ) 1. Liga
# Tím Z Skóre Body

štatistiky

Košice 5+1 (KOŠ) 1. Liga