Preview | Ďalšia dávka dôležitých zápasov v túto stredu

Základná časť sa nezadržateľne blíži k svojmu koncu. V tejto fáze ide doslova o každý jeden bod. V skupine A si na postupovú trojicu brúsi zuby hneď päť celkov, v skupine B sú to štyri tímy. V tomto článku sa pozrieme na to, ako budú vyzerať zápasy štvrtého kola.

Preview | Ďalšie kolo a ďalšia možnosť priblížiť sa k vyraďovacej fáze

Príchod tretieho kola zároveň znamená, že sa základná časť prehupne do druhej polovice. Všetky tímy ešte majú šancu predrať sa do TOP 6 a súperiť tak s najlepšími z najlepších. Postupová kalkulačka je však neúprosná a preto sú zápasy tretieho kola veľmi dôležité. Poďme sa na to spolu pozrieť.

Review | Malá Ida valcuje skupinu B

Druhé kolo je vec minulá. V túto stredu sme videli šesť duelov, ktoré ponúkli veľa futbalovej akcie. V skupine B dominujú zatiaľ tri neporazené celky. V skupine A sa o prvenstvo hlásia dva tímy. Poďme sa spolu pozrieť, ako skončili zápasy druhého kola.

Preview | Kto si v druhom kole napraví chuť?

Čaká nás ďalšie, v poradí druhé súťažné kolo košickej novej ligy v malom futbale. Táto streda ale bude o niečo špeciálnejšia. Proti sebe totiž uvidíme celky, ktoré si z prvého kola odniesli všetky tri body a tímy, ktoré sa naopak súperom museli pokloniť.

Review | Prvé góly, prvé emócie, prvé radosti ale aj sklamania

Úvodné kolo novej sezóny 2023/2024 s formátom 5+1 v Košiciach bolo cítiť novotou. Hráči si prvýkrát vyskúšali, aké je to hrať na ihrisku väčších rozmerov, zoznámili sa s novými pravidlami a zohrávali sa s novými akvizíciami v mužstve. Poďme sa spolu pozrieť, ako si počínali jednotlivé tímy.

Preview | Kamera, klapka a futbalová akcia už túto stredu

Zápasová bomba vybuchne na umelej tráve Janigová 2 uprostred tohto týždňa. Všetko je pripravené a 12 tímov, ktoré sa predstavia v premiérovom ročníku s formátom 5+1 v Košiciach budú bojovať o čo najlepší štart do novej sezóny.

Tabuľka

Košice 5+1 (KOŠ) 1. liga 5 + 1
# Tím Z Skóre Body
1. HBŽ HBŽK 3 25:8 9
2. HOF Hofex 3 13:6 6
3. VAK Vakatanka 3 15:7 6
4. AFC Mier - Zdoba 3 15:19 3
5. VSL VSL 3 9:16 3
6. VBF VB FC 3 8:29 0

štatistiky

Košice 5+1 (KOŠ) 1. liga 5 + 1
1. HBŽ Samuel Ondira 8 Gólov
2. AFC Michal Slávik 5 Gólov
3. HBŽ Ladislav Majoroš 5 Gólov
4. AFC Tomáš Ilyko 5 Gólov
5. VAK Marco Veliký 5 Gólov
6. VSL Matej Knapčok 4 Gólov
7. VAK Filip Marton 4 Gólov